Serwis Komputerowy Świdnik >> Instalacja systemu i oprogramowania

Instalacja systemu Winodws XP, Vista, 7, 8, MacOS oraz oprogramowania

Oferujemy instalację systemu operacyjnego Windows XP, Vista, 7 lub Windows 8 oraz zestaw uaktualnień i najnowszych sterowników.

Po ukończeniu instalacji systemu zainstalujemy programy potrzebne do użytkowania komputera.

Instalujemy system bez utraty danych na partycji systemowej, także gdy poprzedni Windows nie uruchamia się lub naprawić nie uruchamiający się system Windows.

Wykonujemy instalację systemu Windows i MacOS na komputerze stacjonarnym, laptopie bądź tablecie.

Usługę polegająca na instalacji lub re-instalacji istniejącego systemu operacyjnego wraz z konfiguracją, instalacja niezbędnych sterowników, przygotowaniem komputera do pracy możemy przeprowadzić w domu/firmie u klienta lub u nas w serwisie. Gdy klient zdecyduje się na instalację u nas, odwozimy sprzęt jeszcze tego samego dnia.

Kolejnym etapem usługi naszego serwisu komputerowego będzie instalacja urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, drukarek itp. oraz przygotowanie ich do pracy. Nasz serwisant zajmie się także instalacją niezbędnego oprogramowania typy, skype, gadu-gadu, programu do odtwarzania muzyki i filmów oraz bezpłatnych programów do tworzenia dokumentów tekstowych itp. tak, aby klient nie musiał doinstalowywać programów w trakcie dalszego użytkowania komputera.

Służymy radą w dalszym użytkowaniu komputera.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszego serwisu komputerowego, skontaktuj się z nami, nr tel. 694789567